Ubezpieczenie ALL RISK

ALL RISK to najszerszy możliwy zakres ubezpieczenia murów oraz wyposażenia, w którym chronimy Twoje mienie nie tylko od pożaru, wybuchu czy zalania, ale od wszelkich możliwych szkód, które mogą się wydarzyć. Dodatkowo w tym zakresie ubezpieczenia mieści się także ochrona od zdarzeń, które mogą wynikać z „rażącego niedbalstwa”, takiego jak: pozostawienie bez nadzoru włączonego żelazka lub innych urządzeń grzewczych, pozostawienie niewygaszonego kominka, pozostawienie na ogniu bądź płycie grzewczej naczyń służących do podgrzewania wody czy posiłków.

Ubezpieczenie pokrywa szkody wynikające z kradzieży z włamaniem, a także kradzieży zwykłej (np. z balkonu, tarasu czy posesji domu jednorodzinnego). Ochroną objęte są elementy zewnętrzne budynków niemieszkalnych, obiekty małej architektury oraz przedmioty pozostawione na balkonie, tarasie lub ogrodzonej posesji. W zakresie ubezpieczenia ALL RISK jest również graffiti – czyli napisy, rysunki lub symbole zamieszczane wbrew woli Ubezpieczonego na elewacji, oknach, drzwiach zewnętrznych czy nawet dachach w przypadku ubezpieczenia domu.

Porównaj zakresy – jeśli chcesz ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie od wszystkich ryzyk, skontaktuj się z naszą infolinią (22 599 95 22),
by poznać cenę Ubezpieczenia ALL RISK dla Twojego domu lub mieszkania.

Porównanie pakietów ★★★★
All Risk
★★★
Optymalny
★★
Podstawowa
ochrona

Pod kredyt
Mury + elementy stałe
Tylko elementy stałe
Tylko mury
Wartość odtworzeniowa
Ruchomości domowe
Ruchomości domowe od kradzieży
Elementy stałe od kradzieży
Oszklenia (w tym m.in. płyty indukcyjne, grzewcze, szyby piekarnika, kuchenki mikrofalowej i szyby kominowe, kabiny prysznicowe)
Przepięcia (bez względu na przyczynę)
Powódź
Dewastacja (do wysokości SU)
Ubezpieczenie mienia w grarażu/piwnicy (np. roweru)
Szkody mrozowe
Koszty poszukiwania przyczyny szkody
Przedmioty wartościowe
Elementy na posesji (np. garaż, ogrodzenie)
Kradzież zwykła
Rażące niedbalstwo
Graffiti
OC Standard
OC Premium
Zakres terytorialny OC: w miejscu ubezpieczenia
Zakres terytorialny OC: Polska
Zakres terytorialny OC: Europa
Zakres terytorialny OC: świat
Pomoc medyczna 24
Assistance domowy (możliwość skorzystania z usług specjalistów trzy razy w roku – w tym awaria AGD/RTV/PC, bez względu na wiek sprzętu)

Więcej informacji na temat tej oferty udzielamy telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy do kontaktu.