Vitalité

O produkcie

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalité zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dzięki Vitalité zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Wybierając Vitalité masz gwarancję najlepszej opieki medycznej, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Dlaczego warto?

Decydując się na Vitalité Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać
z usług lekarza rodzinnego i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.
W ramach Vitalité oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną i znaczące zniżki na opiekę stomatologiczną.

Dla kogo?

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalité to właśnie propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie dzięki któremu, podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji.

Proponujemy ubezpieczenie zdrowotne Vitalité jest dostępne w trzech wariantach – A, B i C. W zakres poszczególnych wariantów ubezpieczenia wchodzą następujące usługi medyczne:

Zakres opieki medycznej A B C
Infolinia medyczna 24 h + + +
24 h dostęp do lekarza rodzinnego + + +
24 h dostęp do lekarza pediatry + + +
5 dni roboczych dostęp do lekarza specjalisty w 10
specjalnościach
w 25
specjalnościach
w 25
specjalnościach
Coroczny bilans dziecka + + +
Zabiegi pielęgniarskie + + +
Badania laboratoryjne zlecone + + +
Wizyty domowe + +
Badania diagnostyczne zlecone + +
Szczepienia przeciwko grypie + +
Prowadzenie ciąży + +

Masz pytania? skontaktuj się z nami!

 

Opieka lekarska

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego Vitalité zapewniamy opiekę lekarską realizowaną w renomowanych i zaufanych ośrodkach medycznych.

Placówki medyczne LUX MED

Grupa LUX MED to największa w Polsce sieć prywatnych centrów medycznych, działająca już od ponad 20 lat. Świadczy opiekę zdrowotną od diagnostyki po kompleksowe leczenie (również szpitalne), od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną, rehabilitację oraz stałą opiekę dla osób starszych.

Klienci AXA korzystają z usług w placówkach LUX MED w zakresie właściwym dla wybranego przez siebie wariantu ubezpieczenia Vitalité. Wizyty w placówkach mogą umawiać w dogodnym dla siebie czasie i miejscu za pośrednictwem Portalu Pacjenta.

Placówki współpracujące na terenie całego kraju

Grupa LUX MED współpracuje również z placówkami partnerskimi na terenie całego kraju. Stanowią one uzupełnienie obszaru działania LUX MED. Dzięki tak dużej liczbie placówek klienci AXA mogą korzystać z usług medycznych w jeszcze szerszym zakresie terytorialnym.

Portal pacjenta

Portal Pacjenta to pierwsza w Polsce platforma telemedyczna Centrum Medycznego LUX MED. Klienci AXA, korzystający w ramach ubezpieczenia Vitalité z placówek medycznych LUX MED, mogą za pośrednictwem Portalu m.in.: ­

  • wybrać dogodny dla siebie termin wizyty lekarskiej, ­
  • sprawdzić wyniki badań laboratoryjnych, ­
  • czy zamówić receptę.

Ponadto dzięki aplikacji mobilnej klienci mają dostęp do Portalu zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebują.

Placówki medyczne

W przypadkach nagłych zachorowań do dyspozycji Klientów Vitalité jest całodobowy dyżur lekarsko-pielęgniarski Centrum Pomocy Doraźnej Centrum Medycznego LUX MED przy ul. Racławickiej 132b w Warszawie – z wyposażeniem i personelem zapewniającym na miejscu kompetentną obsługę medyczną.